Zabezpečení budov

Chcete zabezpečit vaše objekty tak, abyste měli bezpečí vašich objektů ale i lidí v něm pod kontrolou? Pak právě vám nabízíme zabezpečovací systémy určené k ochraně domů proti vloupání, přírodním katastrofám a dalším rizikům. Tyto systémy jsou vhodné nejen pro obytné prostory, ale také pro obchody, kanceláře, výrobní závody a spolehlivě tak chrání veškerý váš majetek.

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) jsou systémy určené k zabezpečení objektů proti nedovolenému vniknutí do objektu. Zabezpečení navrhujeme vždy podle konkrétních požadavků a potřeb zákazníka s důrazem na typ a povahu objektu. Z hlediska propojení komponentů s ústřednou se zabezpečovací systémy základně rozdělují na drátové či bezdrátové respektive hybridní (některé komponenty jsou drátové a některé bezdrátové v rámci jednoho systému). Na systémy poskytujeme záruční i pozáruční servis a smluvně provádíme pravidelné revizní prohlídky. Instalujeme systém od české firmy Jablotron, který je velmi variabilní a především rozšířitelný i pro případné malé regulace teploty, ovládání vrat, vjezdových bran a podobně. Tento systém lze propojit s velmi uživatelsky přívětivými aplikacemi na Vašem mobilním telefonu, tabletu nebo počítači.

Elektronická požární signalizace (EPS) je systém určený k zabezpečení objektů proti požáru. Elektronickou požární signalizaci navrhujeme vždy podle konkrétních požadavků s důrazem na typ a povahu hlídaných prostorů. Na systémy poskytujeme záruční i pozáruční servis a smluvně provádíme pravidelné revizní prohlídky. Instalujeme systém od firmy Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o., který je velmi variabilní a především dobře rozšířitelný. Lze propojovat jednotlivé ústředny elektronické požární signalizace, sbírat jejich signály do nadřazeného systému respektive vizualizace.